Telewizory Samsung

Telewizory Samsung

samsung telewizor hotelowy
Seria Hospitality TV łączy w sobie cechy i zalety telewizorów, które można znaleźć w każdym nowoczesnym domu tj. wszechstronność i wygodę, które są także pożądane w branży hotelarsko-gastronomicznej. Telewizory Hospitality spełnią oczekiwania Twoich klientów, a nawet zaskoczą ich bardziej niż by się tego spodziewali. Tobie zapewnią spokój i gwarancję pomyślnych interesów.

getimage.php
  • Idealna jakość dźwięku i obrazu, intuicyjna obsługa oraz szybki dostęp do informacji bezpośrednio wpływają na pozytywne odczucia gości hotelowych.
  • Szereg niezbędnych funkcji oraz wiele pomocnych narzędzi znacznie ułatwia eksploatacje, jak również serwisowanie współczesnych telewizorów hotelowych.
  • Nowoczesny design, wyjątkowa niezawodność oraz przystępność cenowa odbiorników hotelowych sprawia, iż stają się one obecnie standardem w każdym obiekcie.

Funkcjonalność

  • Telewizory hotelowe zostały stworzone głównie z myślą, aby były jak najprostsze w obsłudze. Intuicyjnie zaprojektowany pilot i przejrzyste menu czyni telewizor łatwym w użytkowaniu.
  • Telewizor hotelowy spełnia najwyższe wymagania klientów, dając im swobodę korzystania oraz komfort wypoczynku.
  • Telewizory interaktywne oferują szereg funkcji, które są niedostępne w standardowych telewizorach konsumenckich.

Jedne z wielu funkcji interaktywnych telewizorów hotelowych Samsung to:

Wiadomość powitalna – podczas włączania telewizora ukazuje się plansza np. z logo hotelu, bądź krótka informacja zachęcająca do miłego pobytu. Mogą Państwo umieścić na niej dowolną informację.

Kanał startowy – jest to kanał, który jako pierwszy po włączeniu telewizora hotelowego zostanie wyświetlony. Nie ma znaczenia, na jakim kanale uprzednio telewizor został wyłączony.

Ustawienia dźwięku – telewizory hotelowe posiadają funkcję, która pozwala na ustawienie maksymalnej głośności odbiornika oraz stałego poziomu głośności, z jaką telewizor się uruchamia.

Blokada przycisków – w zależności od funkcji jakie chcemy udostępnić a jakie zablokować, mamy możliwość wyłączenia z użycia poszczególnych przycisków odbiornika hotelowego.

Blokada menu – to jedna z bardziej przydatnych opcji jaką posiadają telewizory interaktywne, gdyż umożliwia ona zablokowanie dostępu do menu ustawień i zapobiega rekonfiguracji kanałów.

Automatyczny Stand-Up – funkcja ta ma zastosowanie, gdy przez dłuższy czas telewizor hotelowy nie otrzymuje żadnego polecenia z pilota. W tym przypadku telewizor automatycznie wyłącza się, oszczędzając energię elektryczną.

Klonowanie – telewizory hotelowe posiadają funkcję klonowania ustawień z jednego odbiornika na drugi. Wystarczy na jednym telewizorze zaprogramować kolejność kanałów i wówczas w łatwy sposób przenieść je na kolejny odbiornik TV.

Tryb standard – w każdej chwili możemy wyłączyć wszystkie opcje hotelowe i przy takiej konfiguracji telewizor staje się zwykłym odbiornikiem konsumenckim, znajdując standardowe zastosowanie, jako domowy telewizor posiadający jego funkcje.

telewizor

KARTY KATALOGOWE

ikona pdf ikona pdf ikona pdf
LCD SERIA 3 350 LCD SERIA 4 4000 LCD SERIA 4 452-3
ikona pdf ikona pdf ikona pdf
LCD SERIA 4 457 LCD SERIA 6 6000 LCD Hospitality Brochure